Про нас

Історія виникнення:

Інтернет магазин kt.if.ua почав свою роботу з 2011 року. У цей час стали доступними досить цікаві планшети і смартфони китайського виробництва. При порівняно невисокій ціні вони пропонували покупцеві функціональні Андроїд пристрої. І якщо колись китайські андроїд гаджети не могли конкурувати за характеристиками з відомими брендами, то в наш час китайські заводи, компанії дуже високо підняли планку якості і топових характеристик пристроїв, що випускаються, і по праву займають левову частку в топ-десятці світових виробників андроїд пристроїв .

Асортимент:

Магазин пропонує оптимальні, збалансовані за характеристиками і цінами моделі перевірених брендів. Працює з постійними постачальниками починаючи з 2011 року. Таким чином, ми можемо запропонувати якісні, перевірені моделі за найнижчими в Україні цінами, а також надійне гарантійне обслуговування. У нас Ви можете підібрати відповідні за характеристиками і цінами планшет або смартфон. Доступні як і бюджетні апарати, так і самі останні новинки з топовими характеристиками, які не продаються в офф-лайн магазинах в Україні. Є можливість купити вибраний Вами гаджет зі складу в Україні з доставкою Новою поштою з оплатою при отриманні. Також можна замовити товар зі складу в Китаї. В цьому випадку спосіб оплати - передоплата на карту ПриватБанку. Зазвичай ціна при такому способі замовлення набагато нижче. Час доставки від 15 до 30 днів.

Статуси товару:

Доставка:

Доставка здійснюється через найпопулярнішу і поширену в Україні службу доставки Нова пошта. Дана служба доставки дає можливість оплатити товар при отриманні. Терміни доставки зазвичай 1-3 дні.

Пошук:

На нашому сайті Ви можете подивитися і вибрати найцікавіші і популярні сучасні китайські смартфони і планшети. Використовуючи систему пошуку за назвою і можливість фільтрації по параметрах Ви можете вибрати як найостанніші новинки з самими топовими характеристиками так і доступні за ціною, але цілком сучасні на сьогодні пристрої.