Як калібрувати батарею

Спосіб, як відкалібрувати батарею на Андроїд, запропонований компанією Google

  • 1. Зарядити планшет або смартфон. Процес повинен йти як мінімум 8 годин, навіть якщо система сигналізує, що зарядка закінчена. Пристрій при цьому має бути включено.
  • 2. Від'єднати зарядний або витягнути його з розетки. Вимкнути планшет або смартфон.
  • 3. Знову почати процес зарядки і продовжувати його протягом години.
  • 4. Відключити зарядник і включити планшет або смартфон. Протримати його в такому стані хвилину або дві.
  • 5. Вимкнути пристрій і знову зробити зарядку. Продовжувати протягом години.
  • 6. Фізично від'єднати кабель зарядного пристрою і включити смартфон або планшет.

    Виглядає на перший погляд дивно. Але все раціонально і просто. Таким чином перестворюється статистика і максимально підганяються параметри апаратної частини під всі умови. З фізичної точки зору все виглядає так: після першого пункту акумулятор набирає ємність, яка відповідають максимальним показниками контролера, записаним в системній статистикою; другий пункт знімає навантаження, відключені всі споживачі;

    третій пункт виробляє дозарядку з оптимальним струмом і напругою під апаратним контролем мікросхеми живлення; четвертий пункт змушує систему оновити статистику, оскільки покази датчиків можуть не відповідати раніше записаним; Дії п'ятого і шостого пункту - контрольні. Призначені вони в основному для складних пристроїв, у яких системи управління харчування користуються даними статистики операційної системи. Останні дві дії дозволяють дійсно зарядити батарею повністю. І включення смартфона або планшета знову записує новий максимум показників в статистику, якщо вони змінилися. Як видно, це найдієвіший метод, можна його періодично повторювати, якщо батарея втрачає ємність.